Субота, 06 серпня 2022 11:15

Париж - Роттердам - Мюнхен... - Оленівка...

Олександр Сич
Париж - Роттердам - Мюнхен... - Оленівка...

Саме так! Невідома широкому загалу Оленівка сьогодні продовжує трагічний рядок московських таємних злочинів проти українських націоналістів.

Петлюра - Коновалець - Бандера... - "Азов"...

Саме так! І "Азов", як збірний образ нинішнього українського націоналіста-вояка, продовжує список знищених провідників українського визвольного руху.

Не задля зайвого пафосу пишу ці слова, а для того, щоб нагадати, що Московщина володіє добре відпрацьованими технологіями таємного політичного вбивства і технологіями їх інформаційного маскування та оббріхування знищених ними діячів і тої визвольної справи, якій вони присвятили життя.

А ще для того, аби нагадати, що ФСБ - "гідний" продовжувач таємних кривавих справ НКВД-КҐБ.

Кожного разу вину за вбивство московські верховоди намагалися перекинути на союзників чи партнерів українців, а виконавцями зробити чи то самих українців а чи то представників таких народів, між якими та українцями вони розпалювали вигідну їм взаємну ненависть.

Хто зацікавився темою, відсилаю до аналітичної статті Степана Ленкавського "Совєтсько-московські морди за кордоном і способи їх маскування", що опублікована у збірнику його творів "Український націоналізм. Т. Історія".

Лишень нагадаю, що ще до того, як московський агент Богдан Сташинський, виконавець вбивства Степана Бандери, добровільно здався німецькій поліції і над ним відбувся судовий процес, московська спецпропаганда розпускала чутки, що Бандеру руками самих українських націоналістів вбили чи то американці, а чи то німці за те, що "занадто багато знав". В кінцевому підсумку на судовому процесі вияснилося, що вбивство було здійснено за наказом вищого московського керівництва спеціально сконструйованим пістолетом, що стріляв ціаністим калієм і не залишав слідів.

Знищивши в Оленівці ненависних їм українських націоналістів-"азовців", московити за вже століттям напрацьованою каґебівською схемою вину за це перекидають на самих українців, які нібито то зробили це при допомозі наданих американцями "Хаймерсів". Не дивуйтеся, якщо завтра з московських джерел появиться інформація, що й наказ давали ті ж таки американці...

А в той же час, як і в справі вбивства Степана Бандери, спеціалісти вже фіксують у справі новітнього злочину в Оленівці застосування нової московської зброї. Зокрема, розслідувачі з InformNapalm переконані, що для цього була застосована термобарична зброя.

Московщина, це дикунське жорстоке утворення, що постійно кидає виклик правилам цивілізованого співжиття, не має права на існування!

Український націоналізм недаремно є запеклим ворогом московського імперіалістичного дикунства. Він є боєздатний захисний механізм української нації, без якого вона вже давно перестала б існувати.

Пам'ятаймо про це не тільки під час війни, але й після нашої Перемоги!

Loading...

Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Юрій Сиротюк: «Між клітинкою і фігурою на шахівниці наше військове керівництво обирає фігуру»

Його не було на зв’язку чотири дні. Для бійця, що перебуває на самісінькому нулі – багато. І...

19-07-2022 Інтерв'ю

Інтерв'ю з директором НАЦ УССД Юрієм Сиротюком

Інтерв'ю з директором НАЦ УССД Юрієм Сиротюком

  Інтерв'ю з директором НАЦ УССД Юрієм Сиротюком який нині боронить Україну від московського окупанта у складі 5-й окремий...

13-07-2022 Інтерв'ю

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів: «Ми відчуваємо дух перемоги»

Стефан Романів – один з найбільш відомих представників української діаспори. Затертий та іронічний вислів «вчити любити...

15-06-2022 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн