П'ятниця, 21 жовтня 2022 14:53

Тіні забутих предків

Олег Манчура
Тіні забутих предків

Чи зможуть Тіні забутих предків Ідель-Уралу розбудити їхні нації, як це зробили Тіні забутих предків українського народу?

Ще на початку вторгнення виникла гіпотеза, що дезінтеграція РФ почнеться не з Ічкерії чи Дагестану, що вони підуть за якимось своїм сценарієм. І взагалі, розвал РФ буде відбуватися дуже нелінійно: тюркські народи оберуть один шлях, Північний Кавказ – інший, Далекий Схід ще третій. Тріщиною, з якої може піти розлом імперського хребта, називали дві країни: Башкоростан та Татарстан.

Башкоростан вважається одним з найбільш націоналістично налаштованих регіонів в РФ, а Татарстан має обірваний досвід проголошення державності на початку 1990-х. Минуло вісім місяців і саме в Башкоростані створено перше збройне підпілля, яке вже нападає на військкомати, офіси московських партій та висуває політичні вимоги: суверенітет, вихід зі складу Росії, створення політичної нації. 

Українці майже нічого не знають ні про упокорені народи Ідель-Уралу, які раніше за нас пройшли кривавий шлях геноцидів та лінгвоцидів, ні про їхній сучасний стан, ні про їх потенцію до державотворення. 

Нам десятиліттями збивали оптику. На всяку … типу Болотної площі, Навального та «бєлолєнточників» – на симулякри, на якихось «хароших русскіх». 

Насправді, в нас повинен бути лише один інтерес: створення національних держав на території РФ. І громадянська війна на території «русскіх» областей. Не для ірраціонального почуття помсти, хоча це може бути приємним бонусом за зруйновану Україну, а для того, щоб національні держави зміцніли, поки Москва та Арьол будуть захлинатися в крові. Щоб отримали той люфт, який мала Литва, Латвія, Естонія та врешті і сама Україна, поки принижена і голодна Московія очунювала. 

«Хароші русскіє», ця реінкарнація денікінців, врангелівців та інших керенських – лише інструмент для нас. Як скальпель, що вже діткнувся вени на нашій шиї, але сильна рука схопила його і помалу відводить до шиї того, хто тримає його: до Кремля.

Але маємо завжди пам’ятати: це вороги. І страшніші ніж Путін.

Loading...

Інтерв'ю

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Олег Медуниця: «Український націоналізм – це спосіб життя, спосіб мислення»

Інтерв’ю з Головою ОУН (б) Олегом Медуницею про майбутнє українських націоналістів. Про те, яким чином...

08-01-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Юрій Сиротюк: «Ми кладемо окупантів пачками»

Відверта розповідь з окопів під Бахмутом про особливості війни проти імперії, безглуздість російських генералів та...

20-12-2022 Інтерв'ю

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін: «Боротьба триватиме і після перемоги»

Андрій Букін – учасник трьох революцій: Студентської, Помаранчевої та Революції Гідності. Він – волонтер і...

01-12-2022 Інтерв'ю

Публікації

Веб-дизайн