Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу "МИ – УКРАЇНА".
Невелике село Глембоцьк у Ольштинському воєводстві знаходиться всього за 3,5 км. від кордону з Калінінградською областю.
31 березня виповнюється 150 років з дня народження визначного діяча в українській історії, ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського, а 30 березня – 50 років з дня смерті українського мислителя, ідеолога українського націоналізму доктора Дмитра Донцова.
Чимало українських письменників, культурних, політичних і громадських діячів ще 100 років тому попереджали про підступність російської орди. Зокрема, один із них Роман Бжеський, збірку творів якого перевидали та презентували в Чернігові за сприяння ОУН.
У рамках проекту «Навколо книги» в Українському кризовому медіа-центрі відбулася розмова з істориком і громадським діячем, редактором газети ОУН (б) «Шлях Перемоги», директором видавництва «Українська видавнича справа» Віктором Рогом, який представив книги видавництва, поділився роздумами про сучасну ситуацію в Україні, спогадами про початки незалежності.
Віктор Рог, директор видавництва "Українська видавнича справа", головний редактор тижневика ОУН "Шлях перемоги" і автор книги "Ієрархія національних пріоритетів".
У приміщенні Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини з ініціативи Інституту наукових студій націоналізму відбулася презентація першого і другого томів збірника праць Степана Ленкавського «Український націоналізм».
З моменту масштабного московитського вторгнення 24 лютого 2022 р. пройшло достатньо часу, щоб кількома штрихами увиразнити роль неолібералістичних ідей, практик та адептів цієї ідеології у виникненні та триванні московсько-українського протистояння.
В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна за всі роки новітньої історії.
Українцям притаманна солідарність. На всіх етапах нашого Визвольного руху подекуди стихійно, а часто й організовано виникали каси взаємодопомоги, харитативні організації, які опікувалися дітьми-сиротами, немічними й інвалідами.