Вівторок, 28 березня 2023 10:36

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу "МИ – УКРАЇНА".

Невелике село Глембоцьк у Ольштинському воєводстві знаходиться всього за 3,5 км. від кордону з Калінінградською областю.

У Львові презентували два томи праць Степана Ленкавського

31 березня виповнюється 150 років з дня народження визначного діяча в українській історії, ідеолога державної самостійності України Миколи Міхновського, а 30 березня – 50 років з дня смерті українського мислителя, ідеолога українського націоналізму доктора Дмитра Донцова.

Чимало українських письменників, культурних, політичних і громадських діячів ще 100 років тому попереджали про підступність російської орди. Зокрема, один із них Роман Бжеський, збірку творів якого перевидали та презентували в Чернігові за сприяння ОУН.

Колишній нардеп, а нині боєць 5 штурмової бригади ЗСУ Юрій Сиротюк розповів про бої за Бахмут. 

У рамках проекту «Навколо книги» в Українському кризовому медіа-центрі відбулася розмова з істориком і громадським діячем, редактором газети ОУН (б) «Шлях Перемоги», директором видавництва «Українська видавнича справа» Віктором Рогом, який представив книги видавництва, поділився роздумами про сучасну ситуацію в Україні, спогадами про початки незалежності.

Віктор Рог, директор видавництва "Українська видавнича справа", головний редактор тижневика ОУН "Шлях перемоги" і автор книги "Ієрархія національних пріоритетів". 

Середа, 15 березня 2023 12:14

До основ націоналізму

У приміщенні Музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини з ініціативи Інституту наукових студій націоналізму відбулася презентація першого і другого томів збірника праць Степана Ленкавського «Український націоналізм».

З моменту масштабного московитського вторгнення 24 лютого 2022 р. пройшло достатньо часу, щоб кількома штрихами увиразнити роль неолібералістичних ідей, практик та адептів цієї ідеології у виникненні та триванні московсько-українського протистояння. 

Інтерв'ю

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Ерзя – народ, який розвалить Росію

Екслюзивне інтервʼю Юлії Галушки з Сиресем Боляєнем, українським громадським діячем, інязором Ерзянського народу для телеканалу...

28-03-2023 Інтерв'ю

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

Тарас Кремінь: Українська - мова вільних та гідних, вона єднає та захищає нас від ворога

В умовах героїчної боротьби українського народу проти російських злочинців підтримка української, як єдиної державної, безпрецедентна...

11-03-2023 Інтерв'ю

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Юрій Сиротюк: Ми точно перебуваємо в кульмінаційній точці війни

Репортажі та коментарі історика та бійця ЗСУ Юрія Сиротюка з-під Бахмута зробили його одним з...

23-02-2023 Інтерв'ю

Веб-дизайн